تعداد اقلام: 0مبلغ سبد: 0 تومانمشاهده سبد خرید

معرفی شرکت شیمی دارو کوثر

شرکت شیمی دارو کوثر در سال ۱۳۷۱ توسط شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر تاسیس گردید و در حال حاضر در ۱ بخش اصلی فعالیت می کند.
بهره گیری از خطوط مجهز تولید و آزمایشگاه های کنترل کیفیت در زمینه تولید و توزیع داروهای دام، طیور و محصولات انسانی، مکمل و کنسانتره های دام، طیور و آبزیان از جمله بخش های اصلی فعالیت شرکت است.
همچنین در کنار آن وجود مجتمع تخصصیآزمایشگاهی کوثر که با ارتقاء خدمات خود در زمره آزمایشگاههای برتر کشور در زمینه دامپزشکی و مواد غذایی شناخته می شود، موجب استحکام و پویایی هر چه بیشتر این شرکت در زنجیره بهداشت و سلامت کشور است.
از سویی دیگر، سال ها تجربه، امکانات و تجهیزات مدرن، همکاری با کارشناسان و اساتید متخصص، در بخش تحقیق و توسعه، موجب شده تا در کنار تولید و ارائه خدمات به دانش موجود بیفزاید و این دانش را برای ابداع کاربردهای تازه به‌کار برد.
به امید سرافرازی و پیشرفت هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران
 

معرفی مجتمع آزمایشگاهی کوثر 

مجتمع آزمایشگاهی کوثر در سال ۱۳۷۵ با ۲ بخش میکروب شناسی و سرولوژی کار خود را آغاز کرده و با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون با ارتقأ خدمات خود در زمره آزمایشگاههای برتر کشور در زمینه دامپزشکی و مواد غذایی شناخته می شود.
ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی صنعت آزمایشگاهی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون انجام آزمون های تخصصی، ارائه نتایج دقیق وصحیح و برگزاری دوره های آموزشی کاربردی گام بردارد .
 

معرفی دپارتمان تحقیق و توسعه کوثر

دپارتمان تحقیق و توسعه کوثر با بهره گیری از اساتید و کارشناسان خبره و با تجربه و به کارگیری تجهیزات پیشرفته و دانش نوین جهت توسعه ی محصولات، پروسه‌ها و خدمات ارزشمند و جدید فعالیت می نماید و در چشم انداز آن تولید واکسن طیور و محصولات ضروری و کاربردی کشور قرار دارد.
 

معرفی محصولات شرکت شیمی دارو کوثر

بخش تولیدات دارو و مکمل های دام، طیور و آبزیان این شرکت با نام شیمی دارو توانسته با استفاده از کادر کارشناسی مجرب و متخصص، با تاکید بر اصل مشتری مداری، دقت و امانتداری در حین تولید و انجام خدمات، مصرف مواد اولیه با کیفیت، استفاده از برندهای معتبر جهانی و فرمولاسیون به روز اقدام به تولید ضدعفونی کننده، مکمل و کنسانتره های دام ،طیور و آبزیان نماید.
 

شرکت های وابسته، شعب و شرکت مادر

تابع شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر 
زیر مجموعه ها: مجتمع آزمایشگاهی کوثر - ...
 

حوزه فعالیت از نظر نوع مشتریان

محصولات دامی:

مکمل - مکمل های پروبیوتیک - کنسانتره - واکسن - آنتی ژن - ضدعفونی کننده

و

محصولات انسانی:

پمادها - شربت - ضدعفونی کننده

 

حوزه ی جغرافیایی تحت پوشش

در سطح کشور
 

تخصص های مورد نیاز درون سازمانی

مدیریت و رشته های مرتبط - دامپزشکی و رشته های مرتبط - علوم آزمایشگاهی و رشته های مرتبط